CTS 632-50MHZ CTS MODEL 632 SMD CMOS CLOCKOSCILATOR CTS632_50MHZ 632L3I050M00000
Parametrics
Features
Diagrams
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 632L3I050M00000 |
 CTS Electronic Components |
 Standard Clock Oscillators 50MHz 3.3V 50ppm |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||
 632L3C033M00000 |
 CTS Electronic Components |
 Standard Clock Oscillators 33MHz 3.3Volts -20C +70C |
 Data Sheet |
 632L3C048M00000 |
 Standard Clock Oscillators 48MHz 3.3V 50ppm |
 632L3C050M00000 |
 632L3I001M84320 |
 Standard Clock Oscillators 1.8432MHz 3.3Volts -40C +85C |
 632L3I002M04800 |
 Standard Clock Oscillators 2.048MHz 3.3V 50ppm |
 632L3I003M68640 |
 Standard Clock Oscillators 3.6864MHz 3.3Volts -40C +85C |