G2RK-2-DC24
Parametrics
G2RK-2-DC24
Features
G2RK-2-DC24
Diagrams
G2RK-2-DC24
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 G2RK-2-DC24 |
 Omron Electronics |
 General Purpose / Industrial Relays DPDT 24VDC 5A Semi-Sealed |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||
 G2RK-1A-DC12 |
 Omron Electronics |
 General Purpose / Industrial Relays SPST-NO Thru-Hole 5A 12VDC 170 Ohm |
 Data Sheet |
 G2RK-1A-DC24 |
 General Purpose / Industrial Relays SPST-NO Thru-Hole 5A 24VDC 694 Ohm |
 G2RK-1A-DC5 |
 General Purpose / Industrial Relays SPST-NO Thru-Hole 5A 5VDC 30 Ohm |
 G2RK-1-DC12 |
 General Purpose / Industrial Relays SPDT 12VDC 5A Semi-Sealed |
 G2RK-1-DC24 |
 General Purpose / Industrial Relays SPDT 5A Thru-Hole 24VDC 694 Ohm |
 G2RK-1-DC5 |
 General Purpose / Industrial Relays SPDT 5A Thru-Hole 5VDC 30 Ohm |